Zpěvák Aaron Carter čeká s přítelkyní Linou prvního potomka

Velikost textu: AAA

22. 11. 2018

Přesně před rokem zpěvák Aaron Carter prohlásil: „Rozhodně si vážím své bisexuality, a víte, je to pro mě stále nové. Prostě jsem o tom teprve nedávno začal mluvit. Mám stále zmatky v sobě a učím se o této komunitě hodně. Kdo ví, co přinese budoucnost, jestli to bude vztah s chlapem, nemám s tím rozhodně žádný problém.“ A rok nato už čeká dítě s ruskou modelkou Linou Valentin. Za dvanáct měsíců se toho může udát opravdu hodně.

Rok 2017 byl pro Aarona náročný. V létě se rozešel s přítelkyní Madison Parker, protože jí přiznal, že je bisexuál. Na podzim si užíval sex s muži, ale také se rozhodl řešit svou závislost na drogách a alkoholu. Po propuštění z léčebny přiznal veřejně, že je bisexuál, ale že bytostně touží po dítěti. Loni v listopadu tvrdil, že je mu jedno, jestli to bude s mužem, či ženou. Na podzim tohoto roku začal randit s modelkou Linou Valentinovou a podle magazínu E! News spolu počali dítě. Navíc ji hodlá požádat o ruku.

„Zrovna se nacházím v tak úžasném období, mentálně, fyzicky a emočně. Konečně jsem si koupil první dům a brzy požádám o ruku svou přítelkyni a zřejmě už čekáme dítě,“ napsal sám Aaron na Twitteru ve vzkazu fanouškům.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související