Jim Carrey: Rád se izoluji od okolního světa

Velikost textu: AAA

22. 11. 2018

Herec Jim Carrey se netají tím, že si rád přísně střeží soukromí. Sám to teď vysvětlil jako totální izolaci od okolního světa, kterou aktivně vytváří. Vůbec mu prý nevadí zavřít se doma a být sám. Naopak si takové chvilky užívá jako protiklad profesních povinností, kdy je stále mezi lidmi, a hlavně jejich zraky většinou míří k němu.

„Mohli byste popsat můj života doma jako život v izolaci. Trávím spoustu času sám se sebou, ale jsem rád sám, takže je to v pořádku. Pro některé lidi by to mohlo být dost divné, ovšem já si to užívám,“ přiznal Jim magazínu Radio Times.

Šestapadesátiletý herec také tvrdí, že je mu celkem jedno, jak se na něj bude vzpomínat.

„Jsem nezávislý na tomto byznysu. Nejsem tento byznys. Takže je mi jedno, co si lidé o mně budou myslet, až umřu. Vše, co chci, aby si lidé mysleli, je to, že to byla dobrá energie, že po mě zůstala příjemná vůně… Co se v životě odehrává, je opravdu fajn, ale občas je v tom i něco špatného. Během posledních let za mnou přišlo pár lidí s touhou ulomit si kousek svatého grálu pro sebe, ale ten grál není věc, kterou si můžete uloupnout. Takže dostanou tvrdou lekci. Není to příjemné,“ prohlásil před časem Jim, který se v minulosti dlouhodobě léčil s depresemi.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související