Kim Cattrall válčí se Sarah Jessikou Parker. Všechno stojí na penězích!

Velikost textu: AAA

23. 11. 2018

Fanoušci Sexu ve městě poslední dva roky sledují válku mezi Sarah Jessikou Parker a Kim Cattrall kvůli natáčení třetího filmu. Představitelka hlavní role Carrie Bradshaw viní představitelku Samanthy Jones z blokování projektu. Kim totiž dlouhodobě tvrdí, že už roli Samanthy nikdy znova hrát nebude. Celou dobu však jde o jedno, o peníze. Prozradil to teď výkonný producent seriálu i filmů s tím, že Kim požaduje stejné peníze jako Sarah Jessica.

„Ten seriál by nevznikl, kdyby Sarah Jessica nebyla jeho blond hvězdou, to za prvé. Kim nebyla na vrcholu své kariéry, Kristin (Davisová) byla, vzhledem ke své známosti, Cynthia (Nixonová) byla divadelní herečkou, výše honorářů tohle vše zohledňovaly. Myslím, že u Kim bylo jedno, kolik jí přidáme, pokud nebude mít stejně, ale v honorářích nikdy rovnost být neměla,“ prozradil teď producent Michael Patrick King.

Producent také Kim obvinil z toho, že nikdy nepodlehla americkému duchu „rodinné jednoty“ při natáčení. Není divu. Narodila se v Liverpoolu a vyrostla v Kanadě.

„Jak seriál pokračoval, postavy a všichni se vyvíjeli, stala se z nich rodina. Kristin, Cynthia a Sarah Jessica se staly jednou skupinou, k níž se Kim nikdy mentálně nepřipojila. Kristin a Cynthia to pochopily, staly se těmi dvěma dámami, chápaly, že jde o jméno Sarah Jessiky, podívejte se taky na plakáty,“ dodal King.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související