Paris Hilton musí vrátit snubní prsten

Velikost textu: AAA

23. 11. 2018

Herec Chris Zylka se rozešel s Paris Hilton. Tak dlouho odkládala svatbu, až jí oznámil, že už nejsou snoubenci. Jenže dědička sítě hotelů Hilton se teď musí vzdát luxusního prstenu s diamanty, který jí na znamení zasnoubení Chris v lednu tohoto roku předal. Paris tehdy mluvila o tom, že se brzy vezmou a budou mít děti. Pak tyhle plány ale kvůli vlastním podnikatelským zájmům neustále odkládala.

Hilton tvrdí, že prsten nevrátí, protože ho Zylka nekoupil. Dostal ho od jejího kamaráda klenotníka Michaela Greeneho.

„Ten prsten je její,“ oznámila kamarádka Hilton deníku New York Post.

Zylka však tvrdí, že musel Greenemu prsten nakonec zaplatit, a chce tedy šperk zpět.

Když se v zimě tohoto roku Chris a Paris zasnoubili, stanovili datum na 11. listopad. Už v září však rodina Hilton médiím přiznala, že veselka nebude. Není prý na ni čas.

„Rozešli se před pár týdny. Ten vztah se vyvíjel příliš rychle a ona si uvědomila, že to pro ni není to pravé ořechové. Teď zrovna cestuje po světě a propaguje svou kosmetiku a parfém. Přeje mu jen to nejlepší a doufá, že zůstanou přáteli,“ uvedla kamarádka Hilton v rozhovoru pro magazín People.

Paradoxně byla to Paris, která po zásnubách hovořila o tom, že se do manželství těší.

„Nikdy v životě jsem se fakt necítila šťastnější, mám pocit, že jenom zářím, cítím se, prostě nevím, jako žena, jako dospělá. Mám pocit, že můj život konečně začal,“ libovala si ještě na jaře.

Chris měl přitom požehnání od Parisina otce. „Myslím, že nejnervóznější v životě jsem byl ve chvíli, kdy jsem jejího otce žádal o její ruku. Provedl jsem to tradičně. Byl jsem nervózní. Mám pocit, že očekával, že budu, takže to nakonec nebylo tak zlé,“ přiznal Zylka v únoru.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související