Madonna strávila Díkuvzdání se všemi svými potomky v Malawi

Velikost textu: AAA

26. 11. 2018

Zpěvačka Madonna je Američanka, tudíž dodržuje svátek Díkuvzdání, který je pro americkou kulturu nejrodinnější ze všech oslav roku. Šedesátileté hvězdě pop music se podařilo být toho dne právě se všemi svými potomky. A vyvezla je do Malawi, odkud pocházejí její čtyři adoptivní děti.

Hvězda se pak pochlubila fanouškům na Instagramu, když tam zveřejnila snímek svých ratolestí – dvaadvacetiletou Lourdes, osmnáctiletého Rocka, dvanáctiletou Mercy, třináctiletého Davida, šestiletou Stelle a její dvojče Estere.

Davida, Mercy a dvojčata Stelle a Estere adoptovala v Malawi. Davida ještě s bývalým manželem Guyem Ritchiem, Mercy a dvojčata už sama. Guy je také biologickým otcem Rocka, zatímco dceru Lourdes má s bývalým partnerem Carlosem Leonem.

„Za co jsem nejvděčnější na světě! Mé děti mě vedly po cestách a otevřely mi dveře, o nichž jsem neměla tušení, že jimi projdu. Sláva, bohatství a rekordy v prodejích se nikdy nebudou rovnat tomuto, čehož si vážím a cením nejvíce,“ napsala zpěvačka na Instagramu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související