Gwyneth Paltrow pozvala na Díkuvzdání Dakotu Johnson

Velikost textu: AAA

27. 11. 2018

Gwyneth Paltrow a Chris Martin světu ukazují, jak vypadá fungující moderní rodina. Čtyři roky po rozchodu a každý s novými partnery – Gwyneth dokonce podruhé vdaná – dokážou společně trávit Díkuvzdání. Nejrodinnější svátek v americké kultuře prožili v zájmu dětí spolu. A s nimi i jejich partneři, Gwynethin manžel Brad Falchuk a Chrisova partnerka herečka Dakota Johnson.

Čtrnáctiletá Apple a dvanáctiletý Moses tak měli na Díkuvzdání při porcování krocana tátu i mámu, i když tito už dlouho vedou intimní vztahy s jinými osobami.

„Jsou naprosto moderní rodinou, která si dokonale užila oslavu Díkuvzdání,“ přiznala kamarádka Paltrow v rozhovoru pro magazín People.

Gwyneth se na konci září stala paní Falchukovou. Jako v prvním manželství, kdy oficiálně přijala příjmení Martin, i při druhém sňatečním obřadu se rozhodla používat nadále příjmení Falchuk. V titulcích filmů ji ale nadále budeme vídat pod uměleckým jménem Gwyneth Paltrow.

Chris na svatbu zatím nepomýšlí, ale jeho vztah s Dakotou Johnson už trvá rok a vypadá zatím stabilně. V říjnu se dokonce spekulovalo o tom, že spolu čekají dítě.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související