Sylvester Stallone navždy končí jako Rocky Balboa

Velikost textu: AAA

3. 12. 2018

Sylvester Stallone přiznal, že se ve dvaasedmdesáti už necítí na roli Rockyho Balboy, který z něj v sedmdesátých letech učinil mezinárodní filmovou hvězdu. Legendárního boxera tak hollywoodský svalovec už nikdy hrát nebude. Oznámil to fanouškům v klipu, který pro ně natočil.

„Chci tímto poděkovat všem na celém širém světě za to, že přijali Rockyho rodinu do svých srdcí na více než čtyřicet let. Bylo to rozhodně mé největší privilegium tvořit a hrát tak významnou postavu. Ačkoli mi to láme srdce. Bohužel všechny věci musejí jednou odejít… A skončit. Miluju vás, milí a úžasní lidé. Nejúžasnější věcí je to, že Rocky nikdy neumře, navždy bude žít ve vás,“ vzkázal Sylvester ve videu, které natočil fanouškům stojíc u hořícího sudu. Odkazoval tím na první film o Rockym, který se takto nahříval s bezdomovci, než se prosadil jako boxer.

Do kin právě vstoupil film Creed II, v němž se Stallone jako Rocky představuje naposledy. Trénuje v něm Adonise Johnsona, Apollova syna, aby mohl stanout v ringu proti synovi Ivana Draga.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související