Andrew Garfield sbalil zpěvačku Ritu Oru

Velikost textu: AAA

3. 12. 2018

Herec Andrew Garfield prý randí se zpěvačkou Ritou Oru. Kosovskou Albánku sbalil nedávno a jejich vztah je prý velmi čerstvý. Že to mezi nimi jiskří více, než je běžné mezi přáteli, si všimli také na předávání divadelních cen deníku Evening Standard v Londýně. Hollywoodská hvězda prý poprvé po rozchodu s Emmou Stone zažívá skutečnou zamilovanost.

„Rita se už před měsícem přiznala kamarádkám, že mezi nimi začíná kvést láska. Ale v posledních dnech to nabralo obrátky a už přiznává otevřeně, že spolu mají vážný vztah. Je to všechno ještě velmi čerstvé, ale mají se moc rádi a uvidí se. Kvůli nabitému pracovnímu diáři to budou mít složité, ale vzniklo mezi nimi pevné pouto,“ cituje deník The Sun.

Rita randila v minulosti třeba s dýdžejem Calvinem Harrisem či producentem Adrewem Wattem, s tím se rozešla letos v září. Andrew po Emmě Stoneové randil chvíli s kolegyní Susie Abromeit.

Andrew v posledních letech několikrát hovořil o svých zkušenostech s lysohlávkami, které mu prý otevřely duchovní zrak.

„Podívejte, v žádném případě nechci obhajovat to, aby mladí lidé užívali houbičky, ale měl jsem s nimi úžasné zkušenosti, s houbičkami. Vždycky jsem je užíval tak nějak rituálně, venku v přírodě. Může to být opravdu velmi duchovní záležitost,“ přiznal představitel Spider-Mana v rozhovoru pro magazín ShortList před dvěma roky.

Loni na podzim zmínil zážitky s houbičkami podruhé, když prohlásil: „Chtěl jsem se tím dostat do hloubky, za to, co nazýváte první vrstva, což je to ‚Všechno je v pohodě!‘, k druhé vrstvě, peklu bytí člověkem. Nedostatečnosti. Žárlivosti. Teroru. Strachu. Paranoii. Odporu k sobě. Těmto sračkám. Co je pod povrchem, pod třetí vrstvou, je pravé já, a to mě zajímá, to, o čem Cat Stevens mluví, když říká, odpověď leží uvnitř, takže proč se tam nepodívat?“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související