Megan Fox přiznala, že stále miluje Shiu LaBeoufa

Velikost textu: AAA

3. 12. 2018

Herečka Megan Fox poprvé otevřeně přiznala, že chodila s kolegou Shiou LaBeoufem v době, kdy byla ve vztahu s Brianem Austinem Greenem. A Shiu prý stále miluje. Dvaatřicetiletá kráska, která s manželem Brianem vychovává tři společné syny, se potkala s Shinou v roce 2007 a 2009 při natáčení Transformerů. Ačkoli to tehdy tajili, dnes přiznává, že spolu v té době žili intimně.

Megan po natáčení druhého dílu kritizovala režiséra Michaela Baye a z dalších pokračování ji tak vyškrtli. Tím i skončil její vztah s Shiou.

„Myslím, že bych mohla potvrdit, že ten vztah byl romantický. Miluju ho. Nikdy jsem o tom úplně nemlčela, miluju ho,“ přiznala teď Fox.

Megan také přiznala, že s manželem Brianem prodělávali po porodu druhého syna těžké chvíle a málem se rozešli.

„Jednou jsem se na něj opravdu velmi naštvala a napsala na jeho zeď lihovkami pár veršů od Nietzscheho,“ práskla Megan, která má s Greenem pětiletého Noaha, čtyřletého Bodhiho a dvouletého Journeyho.

Fox se v roce 2006 zasnoubila Greenovi, ale v únoru 2009 se rozešli. V červnu 2010 se vzali jen pár měsíců poté, co se opět dali dohromady. Na počátku roku 2015 podala žádost o rozvod, kterou později stáhla, protože byla potřetí těhotná.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související