Ozzy Osbourne rušil koncerty kvůli zpackané manikúře!

Velikost textu: AAA

4. 12. 2018

Zpěvák Ozzy Osbourne prozradil důvod, kvůli němuž v říjnu tohoto roku zrušil několik svých koncertů. Fanoušci se domnívali, že byl na smrt nemocný vážnou chorobou. On skutečně málem umřel na otravu krve zvanou sepse, ale to, co ji vyvolalo, zní poněkud bizarně. Britskému hudebníkovi se zanítil palec na ruce po špatně provedené manikúře. Do ranky se dostala stafylokoková infekce a vyvolala sepsi.

„Užívám si nejlepší čas svého života, krom té zkurvené věci s mým palcem, vůbec mi nedošlo, jak nebezpečné to bylo. Byl jsem pár dní v nemocnici a dělali mi urgentní operaci, pamatuji se, jak jsem s probudil ráno a manželka Sharon mi říká, co sis to do prdele udělal s rukou? Vtipné je, že mi řekli, že to mám z manikúry! Ale nezabrání mi to v únoru přiletět do Spojeného království,“ sliboval Ozzy fanouškům v rozhovoru pro deník The Star.

Palec mu prý při infekci otekl do velikosti žárovky.

„Jsem pravák. Takže jsem si nemohl ani vytřít prd... a neměl jsem žádného podělaného dobrovolníka, co by to pro mě udělal,“ stěžoval si dále v interviewu pro The Star.

Navzdory těžké infekci stafylokokem, který vyvolal sepsi, chtěl Ozzy koncertovat.

„Musíte být šílenec. Dostanete další stafylokokovou infekci a umřete! Doktor zuřil a dodal, jedna je až dost a vy jste měl hned tři různé!“ přiznal dále Ozzy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související