William a Kate nebudou trávit Vánoce s královnou, aby se vyhnuli Meghan a Harrymu

Velikost textu: AAA

4. 12. 2018

Britská královna Alžběta II. opět učinila výjimku z tradice své rodiny a pozvala na Vánoce do Sandringhamu osobu, která není členkou britské královské rodiny. Dotyčnou je Doria Radlan, matka vévodkyně ze Sussexu, rozené Meghan Markle. Manželka prince Harryho ale není oblíbenkyní v rodině a doslova vystát ji nemůžou princ William a jeho manželka Kate, kteří s ní sdílejí Kensingtonský palác. Neshody mezi oběma rodinami vedly Harryho k tomu, že se s Meghan stěhuje do Windsoru. A William s Kate se teď rozhodli strávit Vánoce s Middletonovými, Kateinou rodinou, aby nemuseli snášet Meghan v Sandringhamu. Loni jim totiž její otřesné chování stačilo.

Královna udělala výjimku už loni na Vánoce, kdy byla Meghan teprve Harryho snoubenkou. Jako taková by neměla svátky trávit v Sandringhamu s ostatními, protože ještě nebyla oficiálně členkou královské rodiny. Nicméně už loni Vánoce s Alžbětou a jejími potomky trávila. William a Kate se prý dostali do křížku s kalifornskou herečkou, která se chovala a stále chová ke služebnictvu i ostatním členům rodiny jako hollywoodská primadona. V rodině Alžběty II. se ale navýsost cení právě skromnost.

Harry a Meghan potvrdili královně, že na Vánoce přijedou do Sandringhamu. A vévodkyně ze Sussexu smí přivést i svou matku Dorii. Ale William a Kate raději vyklízejí pole a rozhodli se, že pojedou na svátky na panství Bucklebury Manor v Berkshire, kde žije rodina Middletonových.

Vévodkyni z Cambridge vytočilo, že se naprosto nevychovaná Meghan chovala hrubě k jejím zaměstnancům. Tehdy poprvé svou švagrovou ostře upozornila na to, že takové chování je nepřípustné a nebude si ho dovolovat, protože nejsou jejími podřízenými.

Neshody mezi bratry a jejich manželkami pronikají do bulváru kvůli zpravodaji z Kensingtonského paláce. Mluvčí tohoto sídla oficiálně všechno popírá, ale podle deníku The Mail zahájil pátrání po zaměstnanci, který informace o neshodách vynáší na veřejnost.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související