Joan Collins: Moje sestra za mnou létá jako muška

Velikost textu: AAA

5. 12. 2018

Herečka Joan Collins věří na reinkarnaci. Víru v ní posílila smrt sestry Jackie, která před třemi roky podlehla rakovině prsu. A také malá muška, která za ní pořád létá a sedá na ni. Celá historka zní poeticky. Ale pouze proto, že Joan zatím nikdo neprozradil, že moucha žije jen v řádu dní či týdnů. Takže sestra se musela za tři roky převtělit už do celého roje mušek.

Osmapadesátiletá hvězda seriálu Dynastie by měla přehodnotit, proč na ni muška sedá.

„Věříte, že mušky nebo motýli nebo něco jiného můžou být starou duší lidí, které jste znali? Za mnou létá často muška, pořád na mě sedá. Je to opravdu šílené,“ svěřila Joan magazínu Observer.

Na otázku, kdo je tedy v octomilce převtělen, Collins odpověděla: „Myslím, že by to mohla být má sestra. Vím, že to zní šíleně, a také vlastně nevím, jestli věřím na posmrtný život… Ale je dost divné, že kamkoli se hnu, dvakrát třikrát do týdne, ať jsem ve Francii, Londýně, tady, ta muška se objeví. Asi je to proto, že teď hodně hnije ovoce v kuchyni! Nevím. Ale to je jedno…“

Jackie diagnózu rakoviny před rodinou a přáteli tajila do posledních dní svého života. Až bylo jasné, že se nevyléčí a umře, přiznala se.

„Díky bohu, že mi to neřekla. Chci říct, přeju si, aby řekla. Ale ona nechtěla litovat, a to by se stalo,“ dodala Joan.
 

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související