Žárlivá Katy Perry vybojovala v charitativní dražbě večeři s Orlandem Bloomem

Velikost textu: AAA

5. 12. 2018

Fanoušci Orlanda Blooma mají smůlu. Pokud si chtějí užít s hvězdou večeři, nemají šanci ji vyhrát. Britský herec nabídl večer se sebou v rámci charitativní aukce, jenže se do ní přihlásila i jeho partnerka Katy Perry. Zpěvačka přihazovala tak dlouho, až porazila nejodhodlanější fanynku. Zaplatila nakonec padesát tisíc dolarů, což však pro ni – nejvíc vydělávající hudební hvězdu posledního roku – není moc. Hlavně že bude mít Orlanda jen pro sebe a nebude s ním cukrovat jistá Laura.

Katy se pustila do přihazování v rámci aukce One Love Malibu. Ta probíhala v kalifornském Calabasas v neděli 2. prosince. Čtyřiatřicetiletá hvězda během charitativního večera zazpívala a pak vyhlásila aukci o jízdu na motorce „s mužem, s nímž randím a kterého miluju a respektuju.“ Jenže poté se do aukce vložila rozhodnutá zvítězit. Protože ji znepokojila velmi nadšená Laura odhodlaná užít si s Orlandem večer.

Katy si pak pochvalovala, že držet svého miláčka za jeho mohutné prsní svaly a vypracované břicho, je fakt zážitek. „Člověk takto drží Orlanda asi pětačtyřicet minut… pak se mu teprve začne dívat do těch jeho hnědých očí!“ vtipkovala zpěvačka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související