Chris Noth vzkázal fanouškům: Sex ve městě 3 je definitivně mrtvá věc

Velikost textu: AAA

5. 12. 2018

Herec Chris Noth se snaží ukončit plané naděje kolem natáčení filmu Sex ve městě 3. Věčné spekulace o tom, zda se podaří přesvědčit Kim Cattrall k natáčení třetího filmu o Carrie Bradshawové, jsou prý liché. Snímek nikdy nevznikne, tvůrci totiž projekt s konečnou platností pohřbili.

„Není tady žádné drama, nebude žádný film, nic dalšího kolem filmu neprobíhá, je po všem, je to mrtvé,“ tvrdí čtyřiašedesátiletý představitel Pana Božského.

Nicméně Chris deníku The Sun vyzradil, že v plánech na natáčení trojky nebyla snaha jeho postavu odstranit.

„Neměl umřít. V žádném případě nešlo o to, že by umřel, to je lež,“ dodal Noth.

Producent Michael Patrick King a herečka Sarah Jessica Parker se snažili v posledních měsících tvrdit, že většina hereckého obsazení seriálu a filmů je jako velká rodina, do níž Kim nikdy nechtěla patřit. Jenže Noth tvrdí, že ani on se s nikým z herců angažovaných do hlavních rolí Sexu ve městě nestýká.

„Chci říct, ne, tohle se děje ve spoustě filmů a projektů. Velmi se sblížíte se všemi po určitý omezený čas, ale pak už se prostě nikdy nevidíte!“ tvrdí Chris, jenž se prý se Sarah Jessikou, Kristin Davis, Cynthií Nixon a Kim Cattrall neviděl od roku 2010, kdy skončili natáčení druhého filmu Sex ve městě.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související