Miley Cyrus se těžce vzpamatovává z požáru svého domu

Velikost textu: AAA

6. 12. 2018

Jednou z tisíců Kaliforňanů, kterým požár zcela zničil dům, je Miley Cyrus. Plameny změnily luxusní sídlo, v němž žila se snoubencem Liamem Hemsworthem, v hromadu popela. Americká zpěvačka teď přiznala, že se ze ztráty domova, k němuž ji poutá řada vzpomínek, velmi těžce vzpamatovává.

„Rozhodně jsem se z toho hodně poučila. Můj otec mi vždy říkal, život je řadou přizpůsobování se. Někdy nechápeme, co nám naši rodiče říkají, dokud sami nezačneme více zakoušet život… Začínám opravdu chápat, co to znamená, teď, když zažívám něco tak silně měnícího život a zničujícího, jako je tato přírodní pohroma. Je to zkušenost zásadně měnící váš charakter, kdy pozorujete, jak reagujete na takovou ztrátu,“ svěřila šestadvacetiletá Miley v rozhovoru s Ryanem Seacrestem.

Zpěvačka přiznala, že zažívala syndrom posttraumatického stresu.

„Měla jsem možnost zažívat posttraumatický stres, nebo z tohoto traumatu vyrůst, myslím, že člověk má vždy pocit, že to nemůže sám ovládat, zvláště, když se stane něco jako přírodní pohroma, protože přírodu nemůžete porazit… Ale být aktivní členkou naší čtvrti, ne celebritou, ale jen sousedkou, byl zážitek, který mi pomohl zase povyrůst,“ dodala hudební hvězda.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související