Ariana Grande se nedostane na instagram svého ex. Nekompromisně jí bloknul

Velikost textu: AAA

6. 12. 2018

Zpěvačka Ariana Grande se v září zhroutila kvůli sebevraždě bývalého partnera Maca Millera. Nezvládl to její snoubenec Pete Davidson, který se v minulosti také pokusil vzít si život, a v říjnu zrušil zasnoubení. Vztahy mezi partnery, kteří chtěli vstoupit do manželství, se ale od té doby dost vyhrotily. Pete teď Arianu zablokoval na svém profilu na Instagramu.

„Držel jsem jazyk za zuby. Nikdy jsem nezmiňoval jména, neřekl slovo o nikom nebo čemkoli. Snažím se pochopit, proč, když se člověku něco stane, celý svět ho začne špinit bez toho, aniž zná fakta nebo vidí celkový rámec problému. Zvláště v klimatu dnešního světa, v němž každý miluje, když ho druzí urážejí či naštvou, člověku to opravdu nejde na mysl. Devět měsíců mě lidé šikanují online i na veřejnosti,“ stěžoval si Davidson na Instagramu.

Pete přitom letos otevřeně hovořil o tom, že se podobně jako Mac Miller pokusil o sebevraždu.

„Chci, abyste věděli, že bez ohledu na to, jak drsně se mě snaží internet a kdokoli jiný zabít, neudělám to. Jsem naštvaný, že to dokonce musím vyslovit. Všem, kdo mě srážejí a čtou si tohle, uvidíme se nadále a miluju vás,“ vzkázal dále americký komik.

Proč si Davidson zablokoval Arianu, ale není jasné. V úterý se ho totiž zastala. „Vím, že to už víte, ale mám potřebu připomenout svým fanouškům, aby prosím byli vlídnější k druhým. Nepodporuji nic jiného než odpouštění a pozitivní přístup. Zajímám se velice o Peta a jeho zdraví. Žádám vás, abyste byli k druhým vlídnější, dokonce i na internetu,“ napsala zpěvačka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související