Robbie Williams: Určitě se zase připojím k Take That

Velikost textu: AAA

10. 12. 2018

Po společném vystoupení během finálového večera britské soutěže X Factor se zpěvák Robbie Williams odhodlal oznámit, že se příští rok na koncertech skupiny Take That připojí ke Garymu Barlowovi, Howardu Donaldovi a Marku Owenovi. Navíc naznačil, že se pokusí přilákat do skupiny Jasona Orangeho, který comeback ale zatím odmítá.

„Pokud nám bude přát zdraví, jsem si jistý, že nastane ještě chvíle, kdy se dáme dohromady. Možná dokážeme přilákat i Jasona, kdo ví? Musíme si na to počkat. Ale rozhodně, rozhodně v budoucnosti ano. Budeme spolu zase řádit. Příští rok, až budou kluci na turné, budu na turné taky. Pokud budeme ve stejnou chvíli na stejném místě, tak mám pro ně volný mikrofon na svém koncertě. A věřím, že oni pro mě taky na jejich,“ přiznal čtyřiačtyřicetiletý britský zpěvák v rozhovoru pro Magic Radio.

Williams se ke skupině připojil také tento týden na charitativním galavečeru Nadace AIDS Johna Lenona. Vystoupili společně s písní The Flood po skončení muzikálu The Band, který v Londýně začali uvádět. Muzikál vypráví příběh skupiny Take That od jejího vzniku do dneška.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související