Amber Heard má údajně s Elonem Muskem nádherné přátelství

Velikost textu: AAA

10. 12. 2018

Herečka Amber Heard tvrdí, že po rozchodu s Elonem Muskem mezi nimi nezůstala žádná pachuť či negativní energie. Po roce randění se s ní šéf společnosti Tesla rozešel, ale ona se dokázala povznést a udržuje s ním prý „nádherné přátelství“ založené na společných hodnotách.

„S Elonem jsme měli nádherný vztah, a teď spolu máme nádherné přátelství, které bylo založeno na našich zásadních hodnotách. Intelektuální zvídavosti, nápadech a rozhovorech, společné vášni pro vědu. Spojuje nás spousta věcí, která vypovídá o tom, kým jsem uvnitř. Velice si ho vážím,“ svěřila Heard magazínu Hollywood Reporter.

Amber přitom ještě na podzim tvrdila, že má tendenci zamilovávat se do nevhodných mužů a neposlouchá kamarády, kteří ji varují dříve, než si to uvědomí sama.

„Jo, je to opakující se vtip, který si o mně kamarádi říkají, nazývají mě Kalamita. U prvního vztahu mi řekli, ten byl divný, ale už nemůže být nikdo divnější. A pak…“ prohlásila Amber a narážela na to, že po divném fotografovi Tasyovi van Reeovi přišel Johnny Depp.

„Ono něco vypovídá to, ke komu jste přitahováni. Ne nutně přitahováni… zdravý vztah. Ale pořád mám naději. Doufám, že najdu upřímnou přitažlivost k někomu, kdo je zdravý. Moc si to přeju,“ dodala Heard.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související