Mel B: Nechala jsem si chirurgicky vyčistit vagínu po exmanželovi

Velikost textu: AAA

11. 12. 2018

Zpěvačka Mel B je schopná v rámci vlastní propagace vylíčit televizním divákům třeba to, jak vypadá její ranní stolice. Už neví, jak na sebe upoutat pozornost, tak teď v pořadu Table Manners – ano, česky doslova Slušné stolování – vylíčila, jak si nechala chirurgicky vyčistit vagínu po rozchodu s manželem Stephenem Belafontem.

„Nepotřebovala jsem omlazení, to mi nedělali, ale ten zákrok byl velmi podobný tomu, co si tam ženy nechávají udělat… budu o tom mluvit otevřeně, ale je to velmi důležité, byla jsem jako oběť znásilnění. Když vás znásilní, chcete se sebe seškrábat zbytky svého těla, vně i uvnitř, zbytky té osoby, abyste to dokázali smazat. Šla jsem k doktoru Matlockovi a říkám, nechci mít pocit, že poslední člověk, co byl uvnitř, byl taková zrůda. On mě vyšetřil a řekl, legálně není nic, co bych s tím mohl udělat, protože nepotřebujete nic napravit. Tak jsem mu řekla, jestli by mohl vevnitř vše odstranit a obnovit to čerstvou tkání. Prý ji mám ale velmi hezkou… Mám dokonalou vagínu,“ vyprávěla Mel B v pořadu s Jessie Ware.

Mel B o svém manželství s Belafontem vydala knihu Brutally Honest (Brutálně upřímná). Líčí prý všechny detaily a ty výše citované jsou jen slabým odvarem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související