David Beckham: Manželce jsem kradl kosmetiku, proto vypadám dnes dobře

Velikost textu: AAA

11. 12. 2018

Bývalý fotbalista David Beckham přiznává, že vždy úzkostně dbal na svou image. Podstatnou pro něj byla nejen úprava vlasů, ale také svěží a mladistvá pleť. I když má ve třiačtyřiceti dost vrásek, pořád k němu jeho vrstevníci vzhlížejí. A on tvrdí, že za dobrou kondici svého obličeje vděčí kosmetice své manželky Victorie.

„Mým přístupem v péči o sebe vždy bylo vykrádání manželčiných přípravků. Tak to opravdu bylo. Vždycky jsem věděl, jak chci, aby vypadaly moje vlasy, tyto věci, ale byl jsem také v oboru, kde jsem byl pořád venku, ať už v Manchesteru, Madridu, Los Angeles… na všech těch místech s odlišným počasím. Musel jsem o svou pleť pečovat kvůli tomu, ale způsob, jímž jsem pečoval, bylo kradení přípravků mé manželky, protože ona ví, co je nejlepší,“ přiznal David.

Beckham tvrdí, že péče o pleť je dnes náročnější.

„Nikdy jsem nepoužíval čistící přípravek na pleť, teda kromě manželčina. Nikdy jsem na to neměl čas. Dneska si myju obličej speciálním přípravkem, používám masku a také peeling. Dnes je to už mnohem přijatelnější, chlapům připadá normální o tom mluvit, co používají za přípravky, jak se starají o svou pleť, vlasy, jak chtějí vypadat. Z toho jsem nadšený,“ přiznal Beckham magazínu Into the Gloss.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související