Brooklyn Beckham se poprvé ukázal se svou novou partnerkou Hanou Cross

Velikost textu: AAA

12. 12. 2018

Nejstarší syn Davida a Victorie Beckham toho ještě v životě moc nedokázal a jeho pokusy prosadit se jako fotograf zatím kritikové drsně strhávají, rozhodně se ale od rodičů naučil být už v devatenácti celebritou. A tak ochotně přijal pozvání na večírek po předávání módních cen Fashion Awards v Londýně a představil tam také svou novou partnerku Hanu Cross.

Brooklyn loni začal randit s herečkou a modelkou Chloe Grace Moretz, s níž se na jaře rozešel. Po rozchodu dlouho neotálel a sbalil další krásku. Hana se přitom snaží prosadit také především bulvárem, takže se ihned na Instagramu pochlubila videem, v němž odchází z party na severu Londýna ruku v ruce s Beckhamem mladším, a ještě se s ním na ulici líbá.

Chloe přitom nedávno prohlásila, že její veřejné projevy milostného vztahu s Brooklynem byly jistou formou rebelie.

„Problém v mém případě je ten, že jsem docela rebelka, v tom smyslu, že když mi někdo říká, abych se tak nechovala, budu to dělat. Just to udělám a skočím do toho po hlavě a předvedu salto. Říkala jsem, proč se nemůžu líbat na ulici a dělat vše, co dělají mí kamarádi? A člověk může, může dělat cokoli, co chce. Ale pak jsem přišla domů a byla naštvaná, že jsou všude fotky, jak se líbám na ulici. A můj bratr mi řekl, Chloe, nebuď naštvaná, protože jsi to udělala! Ano, tví kamarádi to dělají, ale ty nejsi tví kamarádi. Tak jsem to začala chápat, že ubližuju jen sobě,“ prohlásila Moretz před časem.

Hana Cross ale k tomuto poznání evidentně ještě nedospěla.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související