Drogami zdevastovaný exmanžel Amy Winehouse odsoudil její holografické koncerty

Velikost textu: AAA

12. 12. 2018

Blake Fielder-Civil přišel do pořadu Good Morning Britain, aby tam hovořil o plánech svého bývalého tchána Mitche Winehouse holograficky oživit Amy Winehouse na pódiu. Mitch připravuje sérii koncertů, v nichž se slavná britská zpěvačka, která zemřela v roce 2011, představí jako hologram. Drogami zdevastovaný Fielder-Civil, jehož vizáže se britští diváci zděsili, ale projekt ostře odsoudil jako neúctu k Amy.

„To, jak vnímám celý ten hologram, není to nic jiného, než když sleduju její klip nebo poslouchám její hudbu. Mám problém s jakýmkoli pokusem využít ji pro finanční prospěch. Zdá se, že od chvíle, co Amy před sedmi roky zemřela, vznikly tři filmy, teď holografické turné. Nevidím v tom turné ale jiný důvod než finanční,“ prohlásil Fielder-Civil.

Nicméně moderátor pořadu Piers Morgan mu razantně připomněl, že po Amyině smrti prodal tisku svůj příběh o manželství s ní.

„Nazývat to snahou vydělat na tom, je zavádějící. Udělal bych to i zadarmo, ale důvodem, proč jsem si ty peníze vzal, bylo to, že jsem byl v situaci, kdy jsem nemohl získat práci a nemohl si peníze vydělat jinak,“ odpověděl pokrytecky exmanžel Winehouse.

Mitch Winehouse ale kritiku odmítá. Tvrdí, že veškeré zisky z turné půjdou na účet Nadace Amy Winehouse, který se věnuje dobročinnosti.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související