Manželství Davida a Victorie Beckham zřejmě nedožije nového roku

Velikost textu: AAA

13. 12. 2018

Nejen blízcí a přátelé Davida a Victorie Beckham se obávají, že po Novém roce tito manželé oznámí rozchod. V pondělí 10. prosince zamířili společně na předávání módních cen Fashion Award v Londýně a chovali se k sobě jako dva cizí lidé. U stolu se od sebe celou dobu odvraceli a hovořili jen s okolím. A David během večera velmi vřele hovořil se zpěvačkou Ritou Ora, z čehož Victoria mohla vyletět z kůže.

Ještě na červeném koberci na úvod večera šli společně a chovali se naprosto profesionálně. Jako obchodní partneři odpovídali na otázky a tvářili se důležitě. Ale jakmile je usadili ke stolu, okamžitě se k sobě otočili zády a už spolu nepromluvili za celý večer. Psychologové specializující se na řeč těla tvrdí, že podle tohoto chování už spolu intimně nežijí a došlo k vážnému rozkolu, který zřejmě vyústí v rozchod.

Očekává se tak, že rodina ještě stráví společně Vánoce a příští rok rodiče zahájí rozchod a rozvod.

„Jakmile David a Victoria vpluli z červeného koberce do Royal Albert Hall, aniž se na sebe podívali, každý se vydal jiným směrem. Jako dva cizí lidé. A David se pak velmi přátelsky choval k Ritě Orové, takže okamžitě začala šuškanda mezi přítomnými,“ cituje zdroj z galavečera deník The Sun.

Během večera si pak moderátor utahoval z toho, že David Beckham totálně odpoutal pozornost médií na svatbě prince Harryho a Meghan Markle od novomanželů.

„Victoriin škleb, když Jack vtipkoval o Davidově odpoutání pozornosti na královské svatbě, kamery promítly na hlavní obrazovky v sále, aby to viděli přítomní… Po skončení oficiální části vstali od stolu a šli každý jinam,“ cituje The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související