Pětasedmdesátiletá žena má důkazy, že je nemanželskou tetou princezny Diany

Velikost textu: AAA

14. 12. 2018

Pětasedmdesátiletá Ann Ukrainetz z Kalifornie tvrdí, že je tetou princezny Diany a tedy pratetou jejích synů Williama a Harryho. Dotyčná teď předstoupila před média s tím, že má dopis, v němž se Dianin děda baron Maurice Roche přiznává k otcovství. Jenže William a Harry jakékoli kontakty s ní ignorují, tak se rozhodla požádat o pomoc média a soudy, které jí mají pomoci prokázat svůj původ testem DNA.

Ann prý do roku 1999, tedy do svých šestapadesáti let, myslila, že je dcerou tesaře Charlese Rudderfortha. Ale před devatenácti roky se dozvěděla pravdu. Je dcerou Brita Maurice Rocheho. Důkazem mají být milostné dopisy mezi její matkou Evelyn a Mauricem, v nichž se hovoří o tom, že Ann je Mauriceovo dcerou.

Je mi moc líto, že narození naší Ann ti přivodilo tolik bolesti. Také mne to bolí. Miluju tě velice,“ píše v dopise Maurice, čtvrtý baron z Fermoye.

Ann se narodila v roce 1943 nedaleko zámku Sandringham, kde britská královská rodina tráví každý rok Vánoce. Babička sedmi vnoučat chce nechat exhumovat tělo Mauriceova bratra Francise, aby prokázala testem DNA, že je jeho neteř.

„Francis je pohřben v New York, takže bude snazší exhumovat jeho tělo a získat jeho DNA, abychom prokázali, zda je tam shoda. Musí tam být. Nechtějí mě uznat (William a Harry), takže to postoupíme dál. Nerada to dělám, nechci to udělat. Ale nedávají mi jinou možnost. Už to, že vůbec nereagují na mou korespondenci, je nechutné. Jsem člověk, který nemá rád, když se věci nevyjasní, zvláště takovéto záležitosti, je to téměř jako zapření prvorozenství,“ svěřila Ukrainetz v rozhovoru pro britský deník Mail.

Seniorka také tvrdí, že baron Roche k nim domů přijížděl občas na návštěvu a vydával se za pojišťováka. Ovšem vozil jí drahé dárky – kupříkladu její první jízdní kolo – a často ji choval na klíně.

Edmund Maurice Burke Roche byl čtvrtým baronem z Fermoye. Tento britský politik je otcem Dianiny matky Frances. Zemřel v roce 1955 a titul zdědil jeho syn Edmund, po jehož smrti v roce 1984 ho zdědil Maurice Roche, který je už šestým baronem z Fermoye.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související