Šotek amerického deníku: Julia Roberts zjišťuje, že život a její DÍRY se s věkem zlepšují

Velikost textu: AAA

17. 12. 2018

Korektura newyorského deníku The Post-Journal zásadně selhala. Včera totiž na stránkách listu vyšel rozhovor s Julií Roberts doplněný jejími fotografiemi. Hlavní titulek článku však obsahoval text: „Julia Roberts shledává, že život a její díry se s věkem zlepšují.“

Samozřejmě takového šotku si čtenáři nemohli nevšimnout. Zvláštní, že si ho nevšimli korektoři a editoři a pustili palcový titulek do tisku. Newyorský deník má teď na Twitteru a jiných sociálních sítích ostudu a Julia vypadá jako žena pokleslých mravů, která se jala přiznat čtenářům k velmi pikantnímu detailu svého života.

„Omlouváme se čtenářům. Došlo k chybě v tisku. Titulek měl znít: Julia Roberts shledává, že život a její role se s věkem stále zlepšují,“ omluvil se šéfredaktor alespoň na sociálních sítích. Tištěnou verzi „s dírami“ – minimálně v korektuře – totiž pustil směle do oběhu.

Jednapadesátiletá hollywoodská hvězda však o žádných dírách nehovořila. Přiznala ale, že má skutečně hrůzu z výšek, kterou přitom trpěla postava Richarda Gera ve filmu Pretty Woman. „Mám hrůzu z výšek,“ doznala se herečka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související