Meghan Markle se bude muset klanět před princem Williamem a jeho rodinou

Velikost textu: AAA

18. 12. 2018

Pověst Meghan Markle v posledních týdnech dost poškodily zprávy o jejím chování v Kensingtonském paláci a mimo zraky veřejnosti. Ačkoli při oficiálních setkáních a veřejných projevech dokáže tato herečka vystřihnout milou dámu, jednat a pracovat s ní je prý hotové peklo. Chová se jako primadona a očekává, že se k ní budou ostatní chovat jako ke královně. Tou navíc nikdy nebude. Meghan prý vadí, že si z ní na zadek nesedla ani manželka prince Williama rozená jako Kate Middleton. Jenže až William usedne na trůn, z Kate bude královna a Meghan před ní bude muset dělat pukrle a poklonit se jí na znamení úcty.

Vévodkyně Kate zřejmě při běžném setkání s vévodkyní Meghan pukrle vyžadovat nebude, ale podle znalce britské královské rodiny a její etikety Andrewa Mortona to může být nezbytné při oficiálních událostech. Pokud Meghan přijede na nějakou akci, kde bude Kate, a přitom se uvidí poprvé toho dne, Meghan by na znamení úcty měla vystřihnout pukrle.

Kate se totiž téměř jistě stane královnou, zatímco Meghan má šance rovné téměř nule. Museli by umřít William, Kate a všichni jejich potomci, aby trůn zdědil Harry.

„Kate se prokázala jako budoucí královna. Takže nakonec se Meghan bude muset klanět Catherine, protože ta bude královnou. Meghan bude vždy jen mladší členkou rodiny, třebaže velmi oblíbenou,“ tvrdí Morton v pořadu Meghan – The Story So Far.

Britská média mezitím pravidelně informují o tom, že se kdysi svorní bratři William a Harry rozkmotřili a jejich spor je velmi vážný.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související