Jamie Oliver: Manželka chce šesté dítě

Velikost textu: AAA

18. 12. 2018

Jamie Oliver je typický chlap. Sice má pocit, že je hlavou rodiny, ale krkem, který jí otáčí, je rozhodně jeho manželka Jools. Ta prý uvažuje nad tím, že pošesté otěhotní. Slavný kuchař může zabránit zplození dalšího potomka jedinou cestou. Že s ní nebude vůbec spát. Jenže to by nesměl být sex jeho velkou slabostí.

Třiačtyřicetiletý celosvětově známý kuchtík má šestnáctiletou Poppy Honey, patnáctiletou Daisy Boo, devítiletou Petal Blossom, osmiletého Buddyho Beara a dvouletého Rivera Rocketa.

Jamie měl v první polovině svého oplozovacího období spermie spíš líné, takže měl tři holky za sebou. Pak ale začaly spermie Y mít převahu a jeho manželka Juliette Nortonová mu začala plodit syny. Takže i šestý potomek by mohl být chlapec a Jamie by se tak dočkal ve své domácnosti skutečné rovnosti pohlaví.

„Snažil jsem se zavřít tento krám už několikrát, vždy marně. Já už prostě nevím. Já bych rozhodně nechtěl mít další, ale ona může mít jiné nápady a má kapacita pro sebeovládání není dost dobrá, nemám v tom zrovna dobrou pověst. Mohli bychom si na to vsadit. Jaký je kurz? Budou, nebudou mít další?“ vtipkoval teď Jamie v rozhovoru pro The Sun.

Nicméně kdyby měl další dítě, zřejmě by si na pár let pojistil obdivovatele. Ti odrůstající už se za něj totiž dost stydí. Jen Buddymu a Petal zatím přijde skvělý. River ještě nemá žádný názor. Ale Poppy Honey a Daisy Boo ho mají za trapáka.

„Nemusíte ani nic udělat, stačí, že máte hmatný pulz. Vzal jsem ty dvě nejstarší do Topshopu a jedna mi pěkně hrála na nervy, tak jsem začal tančit. Vystřelila z obchodu a já ji následoval v piruetách a měsíční chůzi. Bylo to dost pestré… čím víc se za vás stydí, tím víc si to užíváte,“ dodal Oliver.
 

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související