Robbie Williams vyhrál spor se sousedy a může si postavit luxusní krytý bazén

Velikost textu: AAA

20. 12. 2018

Ačkoli jsou Robbie Williams a Jimmy Page oba hudebníci, neznamená to, že si nutně musejí rozumět a být kamarády. V jejich případě lze hovořit o opaku. Jsou sice sousedy, ale bohužel těmi, co se nedokážou dohodnout, takže jejich spor musí řešit radnice. V tomto případě dala zapravdu Williamsovi, který si na svém pozemku chce postavit rozsáhlý krytý bazén. Page mu ho nezávidí, ale tvrdí, že stavba poškodí historické domy ve čtvrti, v níž oba slavní muži žijí bok po boku. Zastupitelé Kensingtonu nesdílí názor s rockerem skupiny Led Zeppelin a Williams může začít stavět.

Souboj dvou občanů londýnské čtvrti Kensington, v níž žijí třeba také princ William a jeho manželka Catherine, po pěti letech končí. Zastupitelé městské části jednohlasně rozhodli, že Robbie s manželkou Aydou Field si můžou bazén a tělocvičnu postavit.

William si dům v Kensingtonu koupil před šesti roky. Ihned poté začal s jeho přestavbou a sousedům oznámil, že si na pozemku postaví do země zanořený devět metrů dlouhý bazén a posilovnu. Ale Page s tím nesouhlasil. Odmítl sousedovi stavbu povolit a ten se rozhodl požádat o pomoc radnici.

„Zdá se, že nepobývají od sebe zase tak daleko, aby se nemohli sejít a promluvit si o tom a vyřešit společně plánování,“ uvedl zastupitel Quentin Marshall v rozhovoru pro deník The Sun.

Radnice může Williamsovu stavbu kdykoli zastavit, pokud těžké stroje a jiná technika budou produkovat příliš silné vibrace, které by mohly poškodit historické domy v okolí. Zpěváka tak zřejmě čeká nákladná a zdlouhavá stavba pomocí lehčích strojů a lidské síly.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související