Brad Pitt dostal k narozeninám noc strávenou se všemi šesti potomky

Velikost textu: AAA

20. 12. 2018

Když si Česko připomínalo výročí úmrtí světově proslulého dramatika a prezidenta Václava Havla, slavil Brad Pitt své narození. A to už popětapadesáté. Veselý a šťastný byl o to víc, že mu vyšly vstříc úřady a exmanželka Angelina Jolie, takže mohl slavit se všemi svými potomky. Vůbec poprvé od rozchodu s Angelinou u něj směly děti přečkat celou noc.

„Děti přijely do Bradova domu v pondělí odpoledne, aby tam přespaly. Některé z nich pak o půl jedné v úterý odjely zpět k Angelině domů,“ uvedl Bradův kamarád v rozhovoru pro E! News.

Které z nich chtěly opustit tátův dům hned po obědě, ale odmítl specifikovat.

„Některé z nich prostě chtěly zůstat s tátou déle,“ dodal zdroj.

Brad má dlouhodobě špatný vztah s nejstarším Maddoxem, který pochází z Kambodže. Pohádal se s ním během letu soukromým letadlem na podzim 2016 a tato hádka prý byla poslední kapkou do Angelinina poháru trpělivosti. Právě svár se synem byl posledním impulzem k rozhodnutí odejít od Brada.

Jenže to už je zřejmě minulostí. Tedy neshody s Maddoxem. Ten totiž na svém profilu na Instagramu v úterý 18. prosince zveřejnil společnou fotku s Bradem a napsal k ní: „Vše nejlepší k narozeninám nejlepšímu tátovi na světě."

Druhý ze synů, Pax pocházející z Vietnamu, zveřejnil Bradovu fotku z dětství. A dopsal s k ní: „Všechno nejlepší k narozeninám tomuto týpkovi! Miluju Tě moc! Nemůžu se dočkat, až se zase potkáme!"

„Oslava s dětmi byla pro Brada neskutečně významná, toužil po tom velmi dlouho. Bylo to poprvé, kdy u něj všechny děti přespaly, a to pro něj znamenalo hodně. Byl to nejlepší dárek k narozeninám, teď už se těší, že s nimi bude trávit Vánoce,“ dodal zdroj.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související