Zpěvačka Cher míří po čtrnácti letech na turné do Evropy

Velikost textu: AAA

20. 12. 2018

Zpěvačka Cher se rozhodla nové album Dancing Queen, v němž nabízí své cover verze hitů skupiny ABBA, podpořit světovým turné. Vyjíždí na něj po čtrnácti letech a v jeho rámci nabízí i čtrnáct koncertů v Evropě. Čechům bude nejblíže ve Vídni či Berlíně.

Vídeňský koncert proběhne na podzim 7. října, berlínský o jedenáct dní dříve 26. září. A lístky jsou v prodeji už od prosince tohoto roku, aby zpěvačka využila předvánočního prodeje.

Sama Cher přitom přiznala, že se do Evropy těší, ale nejvíc do Británie, kterou považuje za svůj druhý domov. „Jsem velmi nadšená, že tuto show přivážím i do Spojeného království. Byla to totiž první země, která uznala Sonnyho a Cher, také jsme tam vytvořili hit Believe, s nímž jsme tam jako v první zemi měli úspěch. Je to opravdu můj druhý domov,“ prohlásila nedávno americká filmová a hudební hvězda.

Ve Spojeném království bude Cher koncertovat hned šestkrát, v Německu pětkrát, po jednom koncertu pak bude mít v Belgii, Nizozemsku, Rakousku, Švýcarsku, Dánsku, Švédsku a Irsku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související