Paris Hilton odmítá vrátit zásnubní prsten za pětačtyřicet milionů

Velikost textu: AAA

21. 12. 2018

Paris Hilton je šperky posedlá jako straka. A přestože je dolarovou multimilionářkou, podobně jako krkavcovitý pták se chová. Jak se nějakého klenotu zmocní, odmítá se ho vzdát. A nechce tak vrátit zásnubní prsten za pětačtyřicet milionů korun, který přijala jako slib, že si vezme herce Chrise Zylku. Jenže dvojice zásnuby zrušila a rozešla se. Chris, který musel prsten zaplatit, chce šperk zpět. Straka Hilton ale tvrdí, že ho nikdy nevydá.

„Ten člověk, od něhož jsme ten prsten dostali, vydělal miliony a miliony dolarů na tom, jakou jsme mu udělali reklamu. Moc se mi líbí to, jak se sociální sítě doslova staly novou formou peněz. Je to na poblití,“ prohlásila Hilton v rozhovoru pro rozhlasovou stanici SiriusXM.

Na přímou otázku moderátorky Jenny McCarthy, zda si tedy prsten hodlá opravdu nechat, drze odpověděla: „Ano. Diamanty jsou pro dívku nejlepší kamarádi.“

Hilton trpí poruchou osobnosti – grandiózním narcismem. A není tedy divu, že ve své sebestřednosti pronáší věty, jimiž vyplňovala svůj prostor ve studiu SiriusXM.

„Jsem úchvatná. Nemám vůbec čas, jsem šéfka-koc, vedu skutečné impérium. Na to jediné mám teď čas. Sotva mám čas na sebe, natož na cokoli jiného. Vůbec neuvažuju o randění. Jsem opravdu tak zaneprázdněná. Sotva mám čas vidět vlastní rodinu, natož se opravdu potkávat. Jsem tak šťastná. Miluju svůj život. Radím všem, aby byli vždy šťastní a měli ze sebe dobrý pocit, protože život je skutečně příliš krátký,“ plácala Hilton.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související