Meghan a Kate se musejí tvářit jako nejlepší kamarádky, nařídila jim to královna

Velikost textu: AAA

28. 12. 2018

Nemusejí jimi být ve skutečnosti, ale vystupovat jako přítelkyně musejí vévodkyně ze Sussexu a z Cambridge na veřejnosti. Celý podzim se britská média baví neshodou mezi manželkami princů Williama a Harryho. A tak zasáhla britská královna Alžběta II., která si Meghan a Kate pozvala na kobereček a důrazně jim naznačila, že si přeje, aby se před novináři tvářily jako kamarádky. A tak se na veřejnosti během Vánoc obě slavné dámy dotýkaly jedna druhé a byly samý úsměv.

Na cestě do kostela na Sandringhamském panství se Kate a Meghan neustále usmívaly a jemně se pobízely doteky rukou a zad. Do duše jim krom královny promluvil i její syn princ Charles.

„Královna a Charles celou situaci vyřešili tím, že přímo zasáhli, donutili oba páry, aby se během Vánoce skutečně rodina stmelila. To znamená, že oba páry musely jít do kostela spolu jako účastná čtyřka, jak se tvářily loni při stejné cestě. Ano, bylo to pro ně divné a nepříjemné kvůli tomu, co se událo během posledních dvanácti měsíců. Ale šířit další negativitu o Vánocích nepřicházelo v úvahu,“ uvedl zdroj z královské rodiny v rozhovoru pro The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související