Miley Cyrus a Liam Hemsworth jsou manžely!

Velikost textu: AAA

28. 12. 2018

Jako manželé oslavili letošní Vánoce Liam Hemsworth a Miley Cyrus. Australský herec si vzal americkou hudební a filmovou hvězdu v neděli 23. prosince. Šestadvacetiletá Miley oznámila šťastnou událost svého života fanouškům na svatého Štěpána. Využila k tomu profily na sociálních sítích, kde zveřejnila také řadu fotografií ze svatby.

Bílé šaty až na zem ušila Cyrus slavná britská designérka Vivienne Westwood. „Tohle je zřejmě náš už miliontý polibek,“ napsala Miley ke snímku, na němž si s Liamem vyměňují první manželské políbení.

Dvojice má za sebou bouřlivý vývoj vztahu. Jednou zasnoubení zrušila, když se před dvěma roky dali opět dohromady, už se s obnovou zasnoubení tolik nechlubili. Kdy uspořádají svatbu, se snažili celou dobu tajit. A podařilo se jim to. Média se o uzavření manželství dozvěděla až 26. prosince.

Původně však svatba měla proběhnout v jejich společném domě v Malibu, který v listopadu spolykal oheň. V troskách tehdy osmadvacetiletý Liam nalezl kovový nápis Love (láska), který visel v domě na zdi. To ho přesvědčilo, že je manželství s Miley správným krokem života.

Svatba nakonec proběhla v Tennessee v domě Mileyiných rodičů, kde se narodila a vyrostla. Účastnili se jí jen nejbližší přátelé a příbuzní, nechyběla zpěvačka Dolly Parton, která je Mileyinou kmotrou. A samozřejmě také Liamovi slavní bratři, herci Luke a Chris Hemsworthovi.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související