Olivia Newton-John: Zprávy o mé smrti jsou přehnané, daří se mi dobře

Velikost textu: AAA

3. 1. 2019

Herečka Olivia Newton-John se trpce dívá na zprávy o své smrti, které se v novém roce začaly šířit sociálními sítěmi. Proto na ně ihned reagovala přáním všeho dobrého a zdraví s tím, že ona se zatím umřít nechystá. I když stále bojuje s rakovinou prsu, daří se jí prý celkem dobře a vyhlídky nejsou špatné.

„Šťastný nový rok všem! Chci jen říct, že pověsti o mé smrti byly značně nadsazené, když cituji velmi slavný citát, a také chci říct, že se mi daří velmi dobře a chci popřát vám všem nejšťastnější a nejzdravější rok 2019. Děkuji vám za lásku a podporu, kterou mně a mému Centru Olivia Newton-John Cancer Wellness v Melbourne věnujete,“ vzkázala australská hvězda ve videu, které zveřejnila na Twitteru.

Newton-John se poprvé léčila s rakovinou prsu v roce 1992. Nemoc porazila po částečné mastektomii a chemoterapii. V roce 2013 se rakovina vrátila, ale Olivia s ní bojovala tajně a médiím ani veřejnosti nic nepřiznala. Až když se vrátila potřetí na jaře 2017, přiznala, že ji choroba zaskočila. Nicméně bojuje na uzdravení a ona i její lékaři věří, že nemoc porazí.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související