Robbie Williams přestává kouřit, pomáhá mu vybarvování omalovánek

Velikost textu: AAA

10. 1. 2019

Zpěvák Robbie Williams se chce zbavit závislosti na nikotinu. Přestat kouřit se pokouší už poněkolikáté. Tentokrát mu jako jedna z terapií má pomoci vybarvování omalovánek. Britský hudebník denně usedá nejen s vlastními dětmi ke stolu, loví pastelky a tvoří barevné obrázky podle grafické předlohy.

Robbie kouřil čtyřicet cigaret denně. Při každé touze vytáhnout z krabičky cigaretu zaloví v krabičce s pastelkami a vybarvuje mandaly.

„Právě vybarvuji nějaké omalovánky, což je dobré, protože tak mám něco, na co se musím soustředit. Umění je dobré pro zaměstnání mysli. Všichni, kdo zrovna přestáváte kouřit jako já, vydržte. Je to opravdový boj. Celý týden jsem se dobře držel, bylo to tak šest z deseti bodů na stupnici obtížnosti, ale poslední hodinu a půl jsem zkolaboval, mám záchvaty úzkosti, přepadlo mě to… Musel jsem vypadnout z domu, abych se trochu uklidnil,“ přiznal Robbie ve videovzkazu, který nahrál na svém profilu na Instagramu.

Williams čtyři roky nekouřil. Přestal v roce 2012, když se mu narodila dcera Theodora. Ale v roce 2016 začal znova. A letos 1. ledna opět přestal v rámci jednoho ze svých předsevzetí do nového roku. Obává se však, že začne opět přibývat na váze.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související