Courteney Cox si je jistá, že našla toho pravého!

Velikost textu: AAA

10. 1. 2019

Herečka Courteney Cox věří, že její partner Johnny McDaid je tím pravým. Odvažuje se to tvrdit téměř po šesti letech vztahu, který ale před třemi roky poznamenal rozchod. Irský rocker chtěl vše naplno, ale hvězda seriálu Přátelé si pořád držela odstup. Proto se s ní rozešel. V tu chvíli jí došlo, o koho přišla svým strachem šlapat do toho na sto procent. S Johnnym se dali po několikatýdenní odluce zase dohromady a dnes už prý Courteney ví, že je pro ni tím pravým.

Cox v roce 2014 přijala od Johnnyho nabídku k sňatku. Chvíli nato se rozešli, aby se pár týdnů poté zase dali dohromady. Šli prý do toho tehdy naplno. Ačkoli se herečka odmítá provdat, v srdci je dle svých slov McDaidovou manželkou.

„Je to můj chlap, je tím pravý. Je mým partnerem, tak si to pro sebe nazýváme, můj partner. Jsem z Alabamy, takže člověk neříká partner, pokud není ve vztahu se stejným pohlavím… Říkat partner je pro mě velmi těžké!“ svěřila Courteney v rozhovoru s Jimmym Kimmelem.

Angličtina nerozlišuje rody, takže slovo partner zahrnuje muže i ženy. Proto s jeho užitím nikdo neví, jakého pohlaví partner je.

„Byla jsem před nedávnem v Atlantě a říkám, ach, měla bych se potkat se svým partnerem v sekci F. A oni mi řekli, ach, jsme si jistí, že ona už tam čeká. Nebojte se,“ vzpomněla na vtipnou historku o záměně rodů Coxová, jež má s bývalým manželem Davidem Arquettem čtrnáctiletou Coco.

Loni přitom Courteney popřela, že by se za Johnnyho tajně vdala. „Nejsme manželi. Ale jsem za něj provdaná ve svém srdci,“ prohlásila tehdy představitelka Moniky ze seriálu Přátelé.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související