Daniel Craig začal nový rok přísnou dietou

Velikost textu: AAA

14. 1. 2019

Herec Daniel Craig začal nový rok přísnou dietou a suchý bude mít nejen leden. Protože se musí dostat rychle do skvělé fyzické formy, nesmí pít ani kapku alkoholu a vyhýbá se všemu příliš bohatému na sacharidy a nasycené tuky. Letos totiž padesátiletého Brita čeká natáčení další, v jeho případě už poslední bondovky.

Na předávání Zlatých glóbů si přítomní všimli, že si Daniel nedává šampaňské a pije pouze čistou vodu. Vyhýbal se také kanapkám a hlad zaháněl proteinovými tyčinkami.

„V sobotu Rachel navštívila večírek pořádaný před udělováním cen BAFTA, ale Daniel se ho raději vůbec nezúčastnil. Pak na Zlatých glóbech místo vína pil jen vodu a žvýkal proteinovou tyčinku,“ cituje deník The Mirror.

Danielova manželka Rachel Weiszová v září minulého roku porodila dceru.

Pro Craiga je období půstu a abstinence náročné. V minulosti několikrát přiznal, že má rád alkohol a holduje hospodské kultuře. „Chybí mi to. Mám rád pití a také miluju hospody a miluju objevování nových hospůdek a míst k potkávání se s lidmi. Ale jako slavný už to mám dost omezené,“ postěžoval si před časem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související