Dwayne Johnson: Vychováváme generaci křehulí, která za vším hledá nenávist

Velikost textu: AAA

14. 1. 2019

Hollywoodský svalovec Dwayne Johnson je nešťastný ze současné generace mladých. Podle nich demokracii deformují a zneužívají při chorobné přecitlivělosti. Kdokoli totiž dnes s mladými nesouhlasí a vyjádří nesouhlas s ní, je hned nenávistný člověk neboli hater. Podle hvězdy akčních filmů je tento přístup cestou do pekla.

„Nemusím souhlasit s tím, co si někdo myslí, koho volí, pro co se rozhodne, ale budu se bít za jeho právo říkat to nebo věřit tomu. To je demokracie. Tolik odvážných lidí bojovalo za svobodu a rovnost, ale tato generace jen vyhledává důvody, proč být uražený a napadený. Když s nimi nesouhlasíte, hned na ně útočíte, ale to není to, za co ti dobří mužové a dobré ženy bojovali… Lidé dnes můžou být tím, kým být chtějí, s tím, s kým být chtějí, žít, co žít chtějí. To je jen dobře, ale tato generace křehulí, nebo jak je chcete nazývat, všechno tohle ničí,“ prohlásil šestačtyřicetiletý herec v rozhovoru pro deník The Star.

Dwayne přitom jako jeden z mála herců nedávno hrdě zapózoval s anticenou Zlaté maliny, kterou dostal za film Baywatch (Pobřežní hlídka).

„Krásný návrat po dlouhé době. Po měsících natáčení jsem zase doma, vrátil jsem se a našel tento krásný vánoční dárek, který mě tu překvapil čekající na mě v mé kanceláři,“ vtipkoval Johnson na Instagramu, kde zveřejnil fotku se Zlatými malinami.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související