Kate Middleton slavila narozeniny bez Harryho a Meghan

Velikost textu: AAA

15. 1. 2019

Tak se zdálo, že Vánoce v Sandringhamu zahladí hádku mezi princi Harrym a Williamem a jejich manželkami Meghan a Kate do dějin minulého roku. A že ten nový začnou alespoň před médii vést v přátelštějším duchu. Jenže ačkoli se vévodkyně ze Sussexu se služebně starší vévodkyní z Cambridge na Boží hod vánoční před kamerami usmívaly jedna na druhou, ve skutečnosti se žádné přátelství nekoná. Kate totiž teď celému sváru nasadila korunu, když švagra Harryho a jeho ženu nepozvala na oslavu svých sedmatřicátých narozenin.

Přesněji řečeno, není úplně jasné, zda Harry a Meghan pozvání na oběd do Anmer Hall v Norfolku nepřijali, nebo je vévodkyně Catherine vůbec nepozvala. Podle zdrojů z Kensingtonského paláce je to ale spíš druhý případ.

Kate slavila narozeniny v Anmer Hall s Williamem a jejich přáteli v neděli 6. ledna, tedy na Tři krále. Ale mezi „přáteli“ chyběli Harry a Meghan.

A Meghan mediální reputaci v roce 2019 nepomáhá ani fakt, že z jejích služeb odešla další žena. Po osobní asistentce a sekretářce je to její osobní ochranka. Žena, která kvůli bezpečnostním důvodům nesmí být jmenována, odešla ze služeb vévodkyně po půlroce.

Že je Meghan protivná diva, která si do královské rodiny přinesla manýry hollywoodské primadony, se začalo hovořit loni v listopadu, když odešla z jejích služeb soukromá sekretářka Samantha Cohen. Devětačtyřicetiletá profesionálka přitom pracovala pro královskou rodinu řadu let. O měsíc později odešla také Meghanina osobní asistentka Melissa Touabti. Opět kvůli nedobrým mezilidským vztahům.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související