Charlie Sheen oslavil rok totální abstinence

Velikost textu: AAA

16. 1. 2019

Herec Charlie Sheen slaví. O víkendu otevřel láhev limonády a přiťukl si s blízkými na rok své abstinence. Totální očistu bez alkoholu a drog zahájil přesně před rokem. Střízlivět začal s pomocí Anonymních alkoholiků, jejichž skupiny pravidelně celý uplynulý rok navštěvoval. Abstinenci považuje za jedno ze svých velkých vítězství.

Anonymní alkoholici těm, kdo stráví rok bez kapky alkoholu, udělují medaili, která je má podpořit v dalším abstinování. „To bylo dobré, ano, určitě, musel jsem to dokázat. Cítím se teď dobře,“ prohlásil Charlie v rozhovoru pro magazín People.

Sheen se ale závislostí musí zbavovat postupně. Nejprve to byly drogy, loni začal abstinovat také alkohol, teď se chce zbavit cigaret, kterých vykouří hromady denně.

„Stanovil jsem si předsevzetí ještě před začátkem nového roku, ale musím zapracovat na kouření, to není dobré. Snažím se nemyslet příliš dopředu, ale jsem nadšený z toho, že jsem už dokázal aspoň nějaké změny, to mi dodalo další sílu a chuť pracovat na nových pracovních projektech. Jsem hrdý na to, že jsem konečně konzistentní, zodpovědný a slušný člověk,“ dodal Sheen v rozhovoru pro People.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související