Paris Jackson je hospitalizována na psychiatrii

Velikost textu: AAA

17. 1. 2019

Paris Jackson už nezvládá boj s těmi, kdo odmítají jako ona slepě adorovat Michaela Jacksona. Zatímco ona se svého otce stále snaží líčit téměř jako antického boha, deset let po smrti popového krále vyplývají nepěkná fakta o jeho povaze a chování. Nejnověji je líčí dokumentární film, který promítnou premiérově na slavném festivalu nezávislých snímků Sundance. V něm totiž vystupují dva muži, které měl Jackson pohlavně zneužívat jako malé chlapce. Paris boj proti tomuto větrnému mlýnu nezvládla a skončila na psychiatrické klinice, kde se bude snažit zbavit závislostí a mentálních problémů.

„Rozhodla se, že potřebuje nějaký čas, aby se restartovala, znova získala pevnou půdu pod nohama a dala teď přednost svému fyzickému a emočnímu zdraví. Přihlásila se na kliniku sama v rámci posílení svého plánu na celkovou životní pohodu,“ uvedla kamarádka dvacetileté Jacksonové v rozhovoru pro magazín Entertainment Tonight.

Paris za své problémy viní fakt, že od třinácti žila mezi dospělými, kteří ji přivedli k činnostem, jimž by takové dítě mělo být ještě dlouho ušetřeno.

„Dělala jsem spoustu věcí, které by třinácti, čtrnácti, patnáctiletí neměli dělat. Snažila jsem se příliš rychle dospět a nebyla jsem opravdu moc pěkná osobnost. Byla jsem šílená. Opravdu jsem byla bláznivá. Procházela jsem si jako teenager spoustou věcí, vztekem. Také jsem čelila depresi a úzkostem bez jakékoli pomoci,“ přiznala před časem Paris.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související