Dcera Ewana McGregora: Můj otec je kretén

Velikost textu: AAA

18. 1. 2019

Nebývale ostře se vyjádřila k Ewanu McGregorovi jeho nejstarší dcera Clara. Britský herec předloni opustil její matku Eve Mavrakis kvůli mladší kolegyni Mary Elizabeth Winstead. Eve se snaží celou dobu tvářit hrdě, ale dcery otcovu zradu nepřijaly. A nejstarší Clara už loni o Mary Elizabeth prohlásila, že je to lidský odpad. Teď o svém vlastním otci napsala, že je to kretén, když opustil jejich matku.

Sedmačtyřicetiletý McGregor žil s Francouzkou starší o pět let od roku 1995 dvaadvacet roků. Mají spolu čtyři děti. Předloni se ale zamiloval do Mary Elizabeth Winstead mladší o třináct let a loni se s Eve rozvedl. Dvaadvacetiletá Clara to ale odmítá pochopit.

Na Instagramu teď zveřejnila fotku své matky Eve v plavkách. „Moje matka, dámy a pánové. Padesát let je teď zřejmě třicet,“ napsala Clara k snímku své dvaapadesátileté matky.

Když jí jedna fanynka k snímku připsala, aby si na matku dávala pozor a hlídala ji před muži, Clara odpověděla: „Držím ji daleko hlavně od chlapů kreténů, kteří mou božskou matku opustili.“

McGregor a Mavrakis spolu mají čtyři dcery, dvaadvacetiletou Claru, sedmnáctiletou Jamyan, šestnáctiletou Esther a adoptivní sedmiletou Anouk, která pochází z Mongolska.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související