Na Spice Girls čas neměla, teď Victoria Beckham točí internetový seriál

Velikost textu: AAA

18. 1. 2019

Návrhářka Victoria Beckham se odmítla připojit k ostatním členkám skupiny Spice Girls kvůli letošnímu turné. Tvrdila, že kvůli svému podnikání v módě nemá na nic jiného čas. Jenže britská hvězda je individualistka a chce se věnovat jen vlastním projektům v showbyznysu. Začala pro své fanoušky natáčet „komediální“ seriál, který bude vysílat na svém kanále YouTube. Komika přitom spočívá v tom, že se Victoria rozplývá nad tím, jak je úžasná a slavná.

Čtyřiačtyřicetiletá návrhářka si najala scénáristku, která jí bude psát podklady k jednotlivým dílům seriálu In The Chair with Victoria Beckham. První díl začala natáčet ve středu 16. ledna. Vystupují v něm její vizážistka Wendy Rowe a kadeřník Ken Paves, kteří koulí očima nad jejími nápady a názory.

Victoria je evidentně posedlá sama sebou. Komiku totiž hledá v lamentování třeba o tom, proč ji ještě nenominovali na Oscara.

„Myslím si, že oni zvažují jen lidi, kteří byli v celovečerním filmu uplynulého roku. Jinak jsem si jistá, že bych na seznamu nominovaných byla. Není tam nějaká kategorie něco jako celoživotní úspěch? Jsem manželka, matka, podnikatelka, návrhářka, ikona,“ lamentuje Beckham.

Svůj pořad přirovnala k projevům britské královny Alžběty II.

„Je to jako královnin projev, ale delší a se mnou místo královny,“ svěřila deníku The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související