Gwyneth Paltrow: Na další děti jsem už moc stará

Velikost textu: AAA

21. 1. 2019

Herečka Gwyneth Paltrow nefandí asistované reprodukci ve vyšším věku, na kterou spolehly mnohé její kolegyně, které početí dětí odkládaly. Ona už dva potomky má, a tudíž v šestačtyřiceti prohlašuje, že má doplozeno. Manželovi Bradu Falchukovi vlastního potomka už nepovije.

Gwyneth má s bývalým manželem Chrisem Martinem čtrnáctiletou Apple a jedenáctiletého Mosese. Kvůli dětem udržuje s britským hudebníkem perfektní vztah.

Na otázku, zda by se rozhodla pro další dítě, teď hollywoodská blondýna upřímně odpověděla: „Dobrý bože, ne. Jsem příliš stará. Je to skvělé, že jsou ženy schopny mít děti i po čtyřicítce, ale… Víte, uf. Nemyslím si, že už bych nebyla schopna být celou noc vzhůru. Nepřežila bych to.“

Gwyneth si myslí, že má se svými potomky skvělý vztah. Dcera Apple je v řádné pubertě a připomíná jí ji samotnou.

„Víte, mám, bojím se to říct nahlas, s ní skvělé zkušenosti. Je tak chytrá a milá a vtipná. A někdy trochu protivná. Ale můj otec mi řekl, když jsem se mu jako dvacátnice omlouvala za to, jaká jsem byla v patnácti, kdy jsem utíkala z domova a pořádala večírky, když byli zrovna na dovolené. On mi řekl, byly jste jako děti zlobivé všemi způsoby, které se od vás očekávaly. Řekl mi, že jediný důvod obávat se o děti je, když se vymykají právě typickému zlobení. Takže se na Apple dívám touto optikou. Je taková, jaká by být měla ve svém věku. Když se na to díváte takto, pak kvůli tomu nevyšilujete. Neodsuzujete je. Nesnažíte se je vinit. Snažíte se je krotit a rozumně s nimi hovořit. Zatím je to v pohodě,“ dodala Gwyneth v rozhovoru pro magazín ES.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související