Liam Payne veřejně flirtuje s Naomi Campbell

Velikost textu: AAA

23. 1. 2019

Zpěvák Liam Payne neskrývá svou potřebu randit se staršími ženami. Zatímco věkově přiměřené ženy ho absolutně nezajímají, po Cheryl Tweedy starší o deset let se teď zakoukal do modelky Naomi Campbell, která by mohla směle být jeho matkou. Je totiž starší o třiadvacet roků. Liam britské supermodelce nadbíhá a veřejně s ní flirtuje. A ona jeho zájem rozhodně neignoruje.

Pětadvacetiletý zpěvák je dost bohatý a má miliony fanynek a fanoušků, ale s modelkou flirtuje trochu nešťastně jako puberťák. Posílá jí laciné slinty na Instagramu.

Naomi zveřejnila na této sociální síti selfie před přehlídkou a Liam k záběru připsal: „Dokonalost osoby… nedělej na mě ty oči.“

Liam a Naomi se poznali na Silvestra v Ghaně, kde na party pro celebrity a VIP slavili do šesti do rána. Večírek přímo na pláži byl dost divoký a mezi zpěvákem a modelkou to podle přítomných začalo jiskřit už tam.

Campbell a Payne jsou možná párem, jehož vznik a fungování by asi nikdo z jejich okolí neočekával, ale přitažlivost je vzájemná. Naomi před časem k jedné Liamově fotce na Instagramu, nutno podotknout, že zpěvák je na ní nahý, napsala: „Nádherná duše.“ Intelektem si tak zřejmě budou docela rovni.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související