Dvaapadesátiletý Australan tvrdí: Jsem nemanželským synem prince Charlese a Camilly

Velikost textu: AAA

6. 2. 2019

Dvaapadesátiletý Simon Dorante-Day tvrdí, že ho na jaře roku 1966 porodila Camilla Shand, která tajně randila s princem Charlesem. Dnes je Camilla druhou manželkou prince Charlese. Jenže k tomu vedla strastiplná cesta. Jako mladá dívka odložila nemanželského Simona k adopci. Nicméně o nejstarším synovi prince Charlese věděla i jeho manželka princezna Diana, která chtěla tohle tajemství v roce 1997 vyzradit. Už to nestihla. Simon se přihlásil ke svým biologickým rodičům, kteří jednou usednou na britský trůn jako král a královna. A požaduje po nich test DNA.

Dvaapadesátiletý Simon, který si na sociálních sítích říká princ Simon, se snažil Charlese a Camillu kontaktovat. Bezvýsledně. Podle něj jeho fotografie z mládí dokazuje, že je jejich synem pro výraznou podobnost v mnoha rysech. A chce to dokázat testem DNA. Jenže ten na členech britské královské rodiny nikdy nevymůže a soudy mu v tom rozhodně nepomohou.

Simon má sám devět dětí a po otci prý nese jako prostřední jméno Charles. Camilla ho údajně odložila a doufala, že na to nikdo nepřijde.

„Myslíme si, že Diana věděla o mé existenci, že si dokázala poskládat věci dohromady. Myslím si, že Diana byla těsně před smrtí v situaci, kdy začala nalézat odpovědi na otázky svého života, jak byla klamána, a myslím, že to chtěla zveřejnit,“ svěřil Simon magazínu New Idea.

Simon věří, že Diana byla kvůli tomuto tajemství zavražděna a že nešlo o nehodu.

Simon se narodil 5. dubna 1966 v Gosportu, jako rok a půl starého chlapce ho adoptovali Karen a David Dayovi. Jeho adoptivní babička Winifred pracovala ve službách britské královny a jejího manžela prince Philipa. O tom, že je Simon Charlesovým synem, věděla.

„Ona mi mnohokrát přímo řekla, že jsem nemanželské dítě Charlese a Camilly,“ tvrdí Simon.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související