Manželka Aleka Baldwina nepřestane rodit, dokud nezplodí dceru

Velikost textu: AAA

6. 2. 2019

Herec Alec Baldwin má sice už šedesát let za sebou, ale rozhodně ho v příštích letech nečeká žádný domácí poklid. S manželkou Hilarií mají čtyři děti, ale to nejmladší není poslední. Je to totiž chlapec. A tak se brzy pokusí počít pátého potomka, přičemž Alec se musí modlit, aby to byla holka. Jinak ho čeká i dítě číslo sedm a možná další a další. Hilaria prý nepřestane, dokud nebude mít ještě jednu dceru.

Baldwinovi spolu mají pětiletou Carmen, tříletého Rafaela, dvouletého Leonarda a osmiměsíčního Romea. Jenže Carmen a Hilaria chtějí mít doma ještě jednu ženu.

„Když jsem řekla Carmen, že jsem těhotná s dalším klukem, přišla za mnou a řekla, mami, co kdybys měla teď spíš holku, teprve potom kluka? Tak jsem jí řekla, že to tak nefunguje. Ale budu to zkoušet pořád dál… a to myslím vážně,“ svěřila Baldwinová v rozhovoru s Ellen Degeneres.

Alec bude už hodně starý muž, když jeho nejmladší dosáhnou plnoletosti. To nejstarší dcera Ireland, již má s první manželkou Kim Basinger, oslavila už třiadvacáté narozeniny.

Mezitím však hollywoodský herec musí na kurzy zvládání vlastní agresivity. Poslal ho tam soud jako trest za pěstní potyčku s mužem, který mu zabral parkovací místo.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související