Ben Affleck opět randí s Lindsay Shookus

Velikost textu: AAA

7. 2. 2019

Po pětiměsíční odluce se k sobě vrátili herec Ben Affleck a producentka Lindsay Shookus. Šestačtyřicetiletý Ben randil s Lindsay více než rok, ale loni měl vážné osobní problémy a rozhodl se bojovat s těžkým alkoholismem. Shookus jeho výkyvy nálad před nástupem do léčebny nezvládala a raději od něj odešla. Představitel Batmana od října úspěšně abstinuje a zřejmě přesvědčil Lindsay, aby mu dala druhou šanci.

„Jsou opět v kontaktu. Znají se celé roky a měli už několik takových období, kdy spolu vůbec nemluvili. Ale vždy to zřejmě dopadne tak, že se k sobě zase vrátí a mluví spolu,“ uvedl zdroj magazínu E! News.

Ben po rozchodu s Lindsay chvíli randil s dvaadvacetiletou Shaunou Sexton. Jenže ta miluje whisky, takže ho stahovala k nadměrné konzumaci alkoholu. Na konci léta odvezla Bena do léčebny jeho bývalá manželka Jennifer Garner, s níž má třináctiletou Violet, desetiletou Seraphinu a šestiletého Samuela. Když herec pobyt v léčebně ukončil, rozešel se s Shaunou a zamířil rovnou k soudu, který jeho manželství s Jennifer ukončil.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související