Princ Harry přišel o klukovskou jiskru a trápí se úzkostí z těhotenství

Velikost textu: AAA

7. 2. 2019

Ačkoli se členové britské královské rodiny dokážou skvěle ovládat při vystupování na veřejnosti, neošálí svou řečí těla školené psychology. Odborníci na jemné signály, které vysíláme svými gesty a jinými pohyby, tvrdí, že princ Harry má z těhotenství manželky Meghan Markle úzkost. V manželství naprosto přišel o svou klukovskou jiskru a šibalskou šťávu, stal se z něj zkroušený muž, který se podle jedné britské psycholožky viditelně trápí obavami.

„Harryho úzkostná gesta se začala objevovat poprvé, když se seznámil s Meghan, tehdy začal křečovitě svírat rukama své sako, najednou se začal intenzivně mračit a častěji projevoval dost expresivní mimikou v obličeji, že ho zahlcuje náhlá míra zodpovědnosti. Harry přišel o svůj zábavný klukovský výraz, který z něj vždy činil rošťáka, najednou přijal dospělý výraz, vážné nastavení, když se stal manželem a teď nastávajícím otcem,“ vysvětluje psycholožka Judi Jamesová v rozhovoru pro deník The Express.

Naopak v kontrastu s Harryho upjatostí je uvolněnost manželky Meghan, která se neustále usmívá, působí velmi ležérně, hladí si bříško a projevuje na veřejnosti vždy nadšení.

„Harry naopak projevuje všechny znaky úzkosti, snaží se být otcem ochráncem, ačkoli jeho manželka nijak nedává najevo, že to potřebuje nebo chce. Meghan zdraví davy s velmi komunikativním úsměvem, když se svěřuje se svými novinkami a s nadšením z dítěte, zatímco Harry často vypadá znepokojeně a mračí se obavami,“ dodává James.

Harrymu také nepomáhá fakt, že se velmi zhoršil jeho vztah s bratrem Williamem a že má Meghan dost pochroumaný mediální obraz nejen v Británii, ale po celém světě. Může za to údajně její „primadonské“ chování, na které Britové nejsou zvědaví.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související