Armie Hammer: Nenávidím selfie fotky

Velikost textu: AAA

7. 2. 2019

Herec Armie Hammer poskytl rozhovor magazínu GQ a objeví se na obálce březnového čísla americké edice. Hvězda filmu Dej mi své jméno má dvaatřicet a patří ke generaci mileniálů. Američan pocházející z velmi bohaté a privilegované rodiny ale prý mileniálům nerozumí. Nikdy by si totiž na svatbě svých přátel nepořídil selfie fotku a nechlubil se jí na Instagramu.

„Jsem mileniál. Máte pravdu. Naprosto bych měl být. A nemůžu popřít, že jsem mileniál, ale vlastně jím nejsem. Nechápu je. Vůbec to neodráží mou podstatu. Nevím, proč mileniálové přijdou na svatbu a vyfotí tam sami sebe na tanečním parketu, pak to zveřejní na sociálních sítí a napíšou něco jako, gratuluji vám, Sarah a Jeffe, mám z vás obrovskou radost! Co to ksakru má znamenat? To mi nedává žádný smysl,“ zlobí se Hammer v interview pro GQ.

V něm také nestydatě tvrdí, že nikdy nepotřeboval bohatství své rodiny k prosazení se, takže v Hollywoodu uspěl na vlastní pěst. Hezké tvrzení poté, co vyrůstal, dospíval a většinu mládí trávil v luxusních sídlech na Kajmanských ostrovech, v Los Angeles a v Dallasu. Hammerův děda byl významný ropný magnát, který rodině pomohl zařadit se mezi miliardáře světa.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související